Hizmetler – Doğa Solar
Doğa Solar

Mühendislik Hizmeti

HİZMET
Doğa Solar yenilikçiliğe ve altyapıya önem veren bir firmadır. Tasarım ve Ar-Ge süreçlerini tamamlamış bir çok porojemiz, Marka-Patent tescili konularında 21 teknik özelliğin tamamından onay alarak patent süreçlerini tamamlamıştır. Mühendis ekibimiz, sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve projeler geliştirmeye devam etmektedir.
elements_01
Doğa Solar

Projelendirme

HİZMET
Türkiye’nin ilk yerli üretim DC jeneratörü ve Dünya da bir ilk olan uluslararası patente sahip Mobil Güneş Enerji Santali Farm Power sistemi ile müşterilerimizin her zaman ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Bizimle iletişim kuran tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan en doğru projelendirmeyi yapıyor ve sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz.
farmpower2
Doğa Solar

Kurulum Hizmeti

KURULUM
Ar-Ge faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız sonucunda bir çok kez mühendislik faaliyetlerindeki başarımızı kanıtlamış bir firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik mühendislik projelerini planlıyor sizler için en iyi çözümü üretiyoruz. Teknolojinin tüm imkanları kullanılarak, hassasiyeti oldukça duyarlı olan güneş enerjisi paneli sistemlerinin montajını tamamlamaktayız.
accordion_02
Doğa Solar

Devreye Alma

DEVREYE ALMA
Sizlerin taleplerine uygun olarak, ihtiyacınıza göre solar sistem paketlerini projelendirip, tarımsal sulama ya da öz tüketim inverterleri montajını tamamlıyor, sistemleri çalışır bir şekilde devreye alıp teslim ediyoruz. 
blog_02
Doğa Solar

Tasarım

TASARIM
Günümüz Türkiye şartları doğrultusunda elektrik enerjisinin ulaşmadığı tarımsal arazilerde dahil olmak üzere elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan her noktaya uygun hava iklim ve coğrafi şartlar doğrultusunda tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu noktada ciddi bir sorun oluşturmaya başlayan tarımsal üretimin azalması konusunda, firma olarak benimsediğimiz ”Ekilemeyen Tarımsal Arazi Kalmayacak!” prensibi ile elektriğin ulaşmadığı her araziye dokunarak, üretimi arttırabilmek için sektörel anlamda, her zaman yenilikçi ve alt yapıya önem verip, her yıl yapmış olduğumuz yeni tasarımlarımızı müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.  
home-3_03-1